Étrend- és táplálék kiegészítőket gyártó vállalat, leendő munkatársát keresi budapesti, és alkalmankénti zirci telephelyen lévő munkavégzésre.

Rendszergazda

munkakörben.

Feladatok:

  • Számítógépek telepítése, konfigurálása, karbantartása,
  • Informatikai rendszerek zavartalan működésének biztosítása,
  • Felhasználók oktatása, betanítása, felhasználó támogatás, dokumentálás,
  • Felhasználói hibabejelentések kezelése, elemzése, adminisztrálása,
  • Fejlesztési projektekben való részvétel,
  • Tesztelések, validálási folyamatok támogatása, végrehajtása,
  • Jogosultsági rendszer felügyelete,
  • Adatbázis lekérdezések készítése,(SQL rendszer)
  • Vállalat irányítási rendszer fenntartása, folyamatos oktatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Informatikai szakirányú végzettség
  • Számítógépes hálózatok alapszintű ismerete
  • Rugalmas, pontos, precíz, dinamikus munkavégzés
  • Logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet,
  • Jó probléma-megoldó készség
  • Vállalat irányítási rendszer használata, szakmai tapasztalat megléte

Amit kínálunk:

  • Magas színvonalú szakmai környezet
  • A betanulás elősegítése, partneri munkalégkör
  • Együttműködés hosszútávon
  • Stabil vállalati háttér
  • Támogató, barátságos cégkultúra

Előnyt jelent:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • B típusú jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.