Az osztrák tulajdonú AVL a világ legnagyobb független, belsőégésű motorok és hajtásláncok fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportja.

400 fős magyarországi központunk szakemberei a jövő technológiáját fejlesztik, nemzetközi projektek tagjaiként.

IT csapatunk bővítéséhez keressük új munkatársunkat, az alábbi pozícióba:

Rendszergazda

Windows és Linux környezetben
Budapest, XI. kerület

Feladatok:

  • Mentési és visszaállítási rendszer üzemeltetése
  • Monitoring rendszer riasztásainak kezelése
  • Szoftver üzemeltetés
  • AD adminisztráció (beleértve a GPO-kat és scriptelést)
  • IT Servicedesk üzemeltetése
  • Új felhasználók képzése IT és biztonsági területen illetve a felhasználók képzése termék specifikus oktatás igény esetén
  • Kliens, szerver és felhasználói támogatás
  • Patch management
  • Fizikai és virtuális informatikai biztonsággal kapcsolatos tevékenységek

Ha mindehhez:

  • Átfogó hálózati adminisztrációs tapasztalattal rendelkezel Windows és Linux környezetben, illetve Windows Active Directory környezetben
  • 2 évnél nem régebbi hivatalos MCSA tanúsítvánnyal vagy ennek megfelelő gyakorlati tapasztalattal rendelkezel
  • Van B kategóriás jogosítványod
  • Angol nyelvtudásod minimum B2 szintű és szívesen használod szóban és írásban is
  • Nem érzed elveszettnek magad, ha csoporton belül önállóan kell munkát végezned,
  • Jól kommunikálsz, pontos, megbízható, felelősségteljes és kezdeményező személyiség vagy

    akkor jó eséllyel pályázhatsz!

Amit nyújtunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, készségfejlesztő- és szakmai tréningek
  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás, gyümölcsnap
  • AVL CAFI készpénzes juttatás
  • Legmodernebb technológiák, nemzetközi projektek, utazási lehetőség
  • Céges rendezvények: AVL nap, egészséghónap, karácsonyi buli, céges kvíz estek

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kattints a JELENTKEZEM gombra.

A karrieroldalunkra érkezel, ahol az APPLY gombbal pályázhatsz és utána végezd el a kb. 10 mp-es regisztrációs folyamatot és a CV feltöltést.

Hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot