Az AVL a világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja. Nálunk nem csak személyautók, hanem kamionok, vagy bármilyen nagymotor fejlesztésében is szerezhetsz tapasztalatot.

IT csapatunk bővítéséhez keressük új munkatársunkat, az alábbi pozícióba:

Rendszergazda

Windows és Linux környezetben
Budapest, XI. kerület

Feladatok:

  • Mentési és visszaállítási rendszer üzemeltetése
  • Monitoring rendszer riasztásainak kezelése
  • Szoftver üzemeltetés
  • AD adminisztráció (beleértve a GPO-kat és scriptelést)
  • IT Servicedesk üzemeltetése
  • Új felhasználók képzése IT és biztonsági területen illetve a felhasználók képzése termék specifikus oktatás igény esetén
  • Kliens, szerver és felhasználói támogatás
  • Patch management
  • Fizikai és virtuális informatikai biztonsággal kapcsolatos tevékenységek

Ha mindehhez:

  • Átfogó hálózati adminisztrációs tapasztalattal rendelkezel Windows és Linux környezetben, illetve Windows Active Directory környezetben
  • 2 évnél nem régebbi hivatalos MCSA tanúsítvánnyal vagy ennek megfelelő gyakorlati tapasztalattal rendelkezel
  • Angol nyelvtudásod minimum B2 szintű és szívesen használod szóban és írásban is
  • Nem érzed elveszettnek magad, ha csoporton belül önállóan kell munkát végezned,
  • Jól kommunikálsz, pontos, megbízható, felelősségteljes és kezdeményező személyiség vagy

    akkor jó eséllyel pályázhatsz!

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kattints a JELENTKEZEM gombra.
A karrieroldalunkra érkezel, ahol az APPLY gombbal pályázhatsz és utána végezd el a kb. 10 mp-es regisztrációs folyamatot és a CV feltöltést.
Hamarosan fevesszük veled a kapcsolatot!