Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Az osztrák tulajdonú AVL a világ legnagyobb független, belsőégésű motorok és hajtásláncok fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportja.

170 fős magyarországi központunk szakemberei a jövő technológiáját fejlesztik, nemzetközi projektek tagjaiként.

IT csapatunk bővítéséhez keressük új munkatársunkat, az alábbi pozícióba:

Rendszergazda

Windows és Linux környezetben

Feladatok:

  • Mentési és visszaállítási rendszer üzemeltetése
  • Monitoring rendszer riasztásainak kezelése
  • Szoftver üzemeltetés
  • AD adminisztráció (beleértve a GPO-kat és scriptelést)
  • IT Servicedesk üzemeltetése
  • Új felhasználók képzése IT és biztonsági területen illetve a felhasználók képzése termék specifikus oktatás igény esetén
  • Kliens, szerver és felhasználói támogatás
  • Patch management
  • Fizikai és virtuális informatikai biztonsággal kapcsolatos tevékenységek

Ha mindehhez:

  • Átfogó hálózati adminisztrációs tapasztalattal rendelkezel Windows és Linux környezetben, illetve Windows Active Directory környezetben
  • 2 évnél nem régebbi hivatalos MCSA tanúsítvánnyal vagy ennek megfelelő gyakorlati tapasztalattal rendelkezel
  • Angol nyelvtudásod minimum B2 szintű és szívesen használod szóban és írásban is
  • Nem érzed elveszettnek magad, ha csoporton belül önállóan kell munkát végezned,
  • Jól kommunikálsz, pontos, megbízható, felelősségteljes és kezdeményező személyiség vagy

  • akkor jó eséllyel pályázhatsz!

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kérjük, küldd el fényképes magyar, angol nyelvű önéletrajzodat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: AVL AUTÓKUT Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Rendszergazda
  • Rövid pozíció név: Rendszergazda
  • Hirdető cég: AVL AUTÓKUT Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XI. kerület
  • Feladatok: Mentési és visszaállítási rendszer üzemeltetése Monitoring rendszer riasztásainak kezelése Szoftver üzemeltetés AD adminisztráció (beleértve a GPO-kat és scriptelést) IT Servicedesk üzemeltetése Új felhasználók képzése IT és biztonsági területen illetve a felhasználók képzése termék specifikus oktatás igény esetén Kliens, szerver és felhasználói támogatás Patch management Fizikai és virtuális informatikai biztonsággal kapcsolatos tevékenységek
  • Elvárások: Átfogó hálózati adminisztrációs tapasztalattal rendelkezel Windows és Linux környezetben, illetve Windows Active Directory környezetben 2 évnél nem régebbi hivatalos MCSA tanúsítvánnyal vagy ennek megfelelő gyakorlati tapasztalattal rendelkezel Angol nyelvtudásod minimum B2 szintű és szívesen használod szóban és írásban is Nem érzed elveszettnek magad, ha csoporton belül önállóan kell munkát végezned, Jól kommunikálsz, pontos, megbízható, felelősségteljes és kezdeményező személyiség vagy akkor jó eséllyel pályázhatsz!
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-20