Job Force Iskolaszövetkezet
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Rendszergazda asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

    • Rendszerek optimális teljesítményének karbantartása,
    • segítségnyújtás a hálózat használóinak a hálózat és a programok működtetésében,
    • a hardver- és szoftverproblémák diagnosztizálása,
    • az adatokról biztonsági másolat készítése és az összeomlott rendszerek helyreállítása,
    • a számítógépes hardver, rendszerszoftver, alkalmazásszoftver és valamennyi konfiguráció karbantartása és felügyelete.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Megbízhatóság, pontos és precíz munkavégzés,
    • IT területen folytatott tanulmányok.

Amit kínálunk:

    Dolgozz a XIII. kerületben az Göncz Árpád városközpontnál, modern, irodai környezetben.

    • Hétfő – péntek (08:00-17:00)
    • heti 15-25 órában
    • napi minimum 4 óra
    • rugalmasan vállalható, előre egyeztetett műszakokban

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1132 Budapest, Kresz Géza utca 20a.

Küld el a fényképes önéletrajzodat e-mailben.