Rendszerfejlesztő / Devops munkatárs

MUNKAKÖR CÉLJA

    A fejlesztő csapat tagjaként, a cég által értékesített vagy implementált alkalmazások üzembe helyezése, testre szabása, fejlesztése, programozása, a CR-ként megjelenő ügyféligények lefejlesztése.

Feladatok:

  • Nagyvállalati rendszerek paraméterezése, testreszabása majd telepítése (felhő alapon vagy helyi környezetbe)
  • Továbbfejlesztésében való szakmai közreműködés
  • Együttműködés projektvezetővel, tanácsadóval, gyártói és saját supporttal

Elvárások:

  • AKTÍV középfokú angol nyelvtudás
  • Windows 2003/2008/2012 Server ismeret
  • Hálózati ismeretek (TCP/IP)
  • Microsoft Windows IIS ismeretek
  • .Net programozói tudás/tapasztalat (C#)
  • Oracle, SQL server 2005/2008/2012/2014 ismeret
  • SQL, PL-SQL programozási nyelvben jártasság

Amit ügyfelünk kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal csapat, baráti légkör, kreatív munka - "multi"-ból kiszabadulni vágyóknak
  • Változatos feladatok, nemzetközi ügyfelek
  • Tapasztalatszerzés globális piacvezető technológia terén
  • Otthoni munkavégzés lehetősége – home office

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Rendszertervező
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest