Rendszeradminisztrátor munkatárs (Budapest)

Invitech ICT Services Kft.

Budapest

Elvárt technológiák
WINDOWS IOS ANDROID OPERÁCIÓS RENDSZEREK MICROSOFT OFFICE HÁLÓZATI ISMERETEK
Módszertanok és szoftverek
Microsoft office

Rendszeradminisztrátor munkatárs – Budapest

Az Invitech ICT Services Kft. Rendszeradminisztrátor munkatársat keres budapesti munkavégzéssel.

Ezek lesznek a feladataid

  • Windows rendszerek adminisztrátori szintű kezelése;
  • Felmerülő szoftver/hardver hibák és igények kezelése;
  • Hibajegyek kezelése, adminisztrációja;
  • Kapcsolattartás végfelhasználókkal.
  • Leltár/raktár kezelés;
  • Belső hálózattal kapcsolatos hibák és igények kezelése;
  • Alvállalkozói kapcsolattartás;
  • Mobileszközök támogatása (iOS, Android).

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Microsoft Windows kliens operációs rendszerek használatában és üzemeltetésében szerzett tapasztalat;
  • Microsoft Office csomagok üzemeltetésben szerzett tapasztalat;
  • Számítástechnikai hardverek ismerete;
  • Alap szintű hálózati ismeretek;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban.

Miért válassz minket?

  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások (cafeteria, csoportos élet- és balesetbiztosítás),
  • Önkéntesség esetén plusz 1 nap szabadság,
  • Vállalati csapatépítő programok,
  • Széleskörű dolgozói kedvezmények,
  • Kedvezményes mobilvásárlási lehetőség,
  • AYCM sportkártya kiváltásának lehetősége,
  • Szerződött magán egészségügyi partnerünknél dolgozói kedvezmény,
  • Belső ajánlási rendszer, pénzjutalommal.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Windows Server operációs rendszerek, illetve Exchange adminisztrációban szerzett tapasztalat;
  • Desktop management rendszerek (MS SCCM, Intune, PDQ) használatában, adminisztrációjában szerzett jártasság;
  • MDM rendszer ismeret;
  • MacOS üzemeltetési tapasztalat;
  • SharePoint üzemeltetési tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda

Jelentkezni lehet a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva.

Budapest