Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A BDO Magyarország a világ 146 országában működő ötödik legnagyobb nemzetközi BDO könyvvizsgáló és adótanácsadó hálózat magyarországi önálló tagja.

A BDO HR & Recruitment a BDO Magyarország személyzeti tanácsadó üzletága, mely korszerű és hatékony megoldásokat kínál Ügyfelei részére, a humánerőforrás gazdálkodás számos területén.

Megbízónk egy nemzetközi hátterű, több mint ezerfős autóipari elektronikai cég. Számukra keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Rendszer tesztmérnök (system mérnökség)

Feladatkör:

  • Termékfunkciók analízis
  • Tesztkörnyezet definiálása, kialakítása. HW-> Test bench, SW-> az autó szimulált kommunikációs környezetének kialakítása, programozása
  • Teszt specifikáció megírása, tesztesetek definiálása
  • Definiált tesztesetek automatizálása valamint azok validálása
  • Termékvalidáció végrehajtása valamint a szükséges dokumentáció elkészítése
  • Részvétel Projekt megbeszéléseken nemzetközi környezetben

Elvárások:

  • Villamosmérnök, Informatikus, Mechatronikai egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Programozási ismeretek (előny: alap szintű C ismeret)
  • Elektronikai ismeretek (előny: microcontroller-el szerezett tapasztalat)
  • Méréstechnikai ismeretek
  • Angol nyelvismeret (kommunikációs szint)
  • Önállóság, problémamegoldó képesség

Előny:

  • Német nyelvismeret
  • ASPICE (SYS4, SYS5) ismerete
  • Biztonság kritikus projektekben szerzett tapasztalat (F-Safety)

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalat
  • Versenyképes fizetés, 13. havi fizetés, cafeteria, étkezési hozzájárulás
  • Bejárási és sport támogatás
  • Fejlődési lehetőség, képzéseken, tréningeken való részvétel

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Rendszer tesztmérnök (system mérnökség)
  • Hirdető cég: BDO Recruitment
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Veszprém megye
  • Feladatok: Termékfunkciók analízis Tesztkörnyezet definiálása, kialakítása. HW-> Test bench, SW-> az autó szimulált kommunikációs környezetének kialakítása, programozása Teszt specifikáció megírása, tesztesetek definiálása Definiált tesztesetek automatizálása valamint azok validálása Termékvalidáció végrehajtása valamint a szükséges dokumentáció elkészítése Részvétel Projekt megbeszéléseken nemzetközi környezetben
  • Elvárások: Villamosmérnök, Informatikus, Mechatronikai egyetemi vagy főiskolai végzettség Programozási ismeretek (előny: alap szintű C ismeret) Elektronikai ismeretek (előny: microcontroller-el szerezett tapasztalat) Méréstechnikai ismeretek Angol nyelvismeret (kommunikációs szint) Önállóság, problémamegoldó képesség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-18
Állás, munka még: BDO Recruitment>