Magyarország legnagyobb biztosítási alkusz cégcsoportja a Hungarikum Alkusz Cégcsoport sales kontrolling csapatának bővülése miatt az alábbi pozícióba munkatársat keres.

Rendszer és folyamatszervező

Feladatok:

  • A cégcsoport által jelenleg használ adminisztrációs és jutalékszámfejtő rendszer megismerése
  • Együttműködés a cégcsoport által megrendelt, külső fejlesztő által készített rendszerek specifikálásban, igények összegyűjtése, egyeztetés a társosztályokkal
  • Az elkészült alkalmazások tesztelésében, bevezetésében való aktív részvétel
  • A cégcsoport által jelenleg használt értékesítés támogató alkalmazások megismerése, az esetleges fejlesztési igények összegyűjtése, kapcsolattartás a külső fejlesztőkkel és belső társosztályokkal
  • Az új adminisztrációs és jutalékszámfejtő rendszer bevezetésében aktív szerepvállalás, oktatási anyagok elkészítése, képzések megtartása
  • Az új rendszerek használatának támogatása, a felhasználó új igények összegyűjtése, hibajavítás koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség
  • Nagyvállalati informatikai rendszerek szervezésében szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Üzleti és üzemeltetési folyamatok kialakításában majd dokumentálásában szerzett tapasztalat.
  • Rendszerszintű gondolkodásmód, projektszemlélet és követelmény kezelési tapasztalat.
  • Üzleti igények és specifikációk megfogalmazásában és összeállításában szerzett szakmai tapasztalat.
  • MS Office programok és nagyobb excel adatbázisok magabiztos kezelésében szerzett gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Biztosítónál adminisztratív pozícióban szerzett szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Magas színvonalú munkahelyi körülmények
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Szakmai értékek elismerése, egyéni ötletek felkarolása
  • Közösségi események, céges programok

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Rendszertervező
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével várjuk.