Rendezvénytechnikai raktáros gyakornok - Diákmunka

Bruttó 1 535 /óra

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest XV.

Az Antenna Hungária Zrt. meghatározó szereplője a hazai telekommunikációs szektornak. Fő tevékenységi területe az országos földfelszíni televízió és rádió műsorszórás, illetve rádióműsor-szétosztás, valamint a műholdas műsorszórás és szétosztás.

Főbb feladatok, munkák

  • Eszközök összekészítése lista vagy számítógépes rendszer (EasyJob) alapján
  • Rendezvények után az eszközök minőségi és mennyiségi visszavétele, visszatárolása a raktárba
  • Eszközök karbantartásának segítése (előkészítés, óraszámok ellenőrzése, izzók cseréje, stb.)
  • Raktári rend fenntartása (rakodás, takarítógép kezelése, használata)

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Jó fizikai állóképesség
  • Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig 8.30.00-17.00 óra között
  • Heti 30-40 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1535 Ft/óra
  • Rövid távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Raktározás, Készletezés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.