Eötvös Loránd Tudományegyetem

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

Informatikai Kar

rendezvényszervező

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

A foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A munkavégzés helye: 1117 Budapest, Pázmány P. sétány 1/C

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

  • Rendezvényszervezési feladatok ellátása, rendezvények teljes körű lebonyolításának koordinálása online és offline formában (konferenciák, nyári egyetem, sajtónyilvános események),
  • utazásszervezés,
  • közreműködés a Kar belső és külső kommunikációs és marketing tevékenységében,
  • közreműködés a Kar kiadványainak összeállításában,
  • közreműködés kari adatbázisok, statisztikák, kimutatások, jelentések elkészítésében
  • kapcsolattartás partnerintézményekkel

Jogállás, illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései, valamint a bérezés megegyezés szerint az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • felsőfokú végzettség főiskola / egyetem
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • 1- 3 év szakmai tapasztalat
  • felhasználói számítógépes ismeretek
  • kiváló írásbeli, kreatív szövegírási készségek, pontos, precíz, önálló munkavégzés, magas fokú kommunikációs és problémamegoldó készség, kreativitás, rugalmasság.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • felsőoktatási intézményben szerzett munkatapasztalat
  • rendezvényszervezés
  • PR, kommunikáció, bölcsészettudományi szak

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Rendezvények
  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Pázmány P. sétány 1/C

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • a pályázó részletes szakmai önéletrajzát, beleértve a pályázó eddigi munkahelyeinek, munkaköreinek és szakmai tevékenységének ismertetését;
  • motivációs levél,
  • az iskolai végzettséget, nyelvtudást igazoló okiratok másolatát;
  • nyilatkozatot arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez;
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt (csak sikeres pályázat esetén).

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a jelentkezők pályázatainak elbírálásától számítva azonnal betölthető.

A pályázatok benyújtásának módja és határideje:

A szabályszerűen elkészített pályázatokat elektronikus úton a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni.