Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A 2013 óta működő Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) feladata az agrár- és élelmiszerágazat hatékony képviselete, versenyképességének erősítése a tagoknak nyújtott szolgáltatások bővítésével. A NAK jelenleg:

rendezvényszervezési asszisztens

kollégát keres.

feladatok:

  • A rendezvényszervezési igazgatóság támogatása adminisztrációs szempontból.
  • Számlák kezelése, szerződések előkészítése.
  • Statisztikák, kimutatások készítése.
  • Iratok lefűzése, akták készítése.
  • Rendezvényszervezési feladatokban való aktív közreműködés.

elvárások:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Asszisztensi, adminisztrátori területen szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat.
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point).
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat.
  • Pontosság, határidők betartása.

Amit ajánlunk:

  • Fiatal, dinamikus környezet.
  • Béren kívüli juttatások.
  • Határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

    Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.

    A munkavégzés helye: Budapest (NAK székhelye)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Rendezvények
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A jelentkezéseket a következő a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

A pályázatok beérkezésének határideje: 2017.08.31.

A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „rendezvényszervezési asszisztens”.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Nemzeti Agrárgazdasági Kamara>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Rendezvényszervezési asszisztens
  • Rövid pozíció név: Rendezvényszervező
  • Hirdető cég: Nemzeti Agrárgazdasági Kamara
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: A rendezvényszervezési igazgatóság támogatása adminisztrációs szempontból. Számlák kezelése, szerződések előkészítése. Statisztikák, kimutatások készítése. Iratok lefűzése, akták készítése. Rendezvényszervezési feladatokban való aktív közreműködés.
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség. Asszisztensi, adminisztrátori területen szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat. Magas szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point). B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat. Pontosság, határidők betartása.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.08.17
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 1