NKE Szolgáltató Nonprofit Kft.

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem üzemeltetési cége felvételt hirdet Rendezvényes felszolgáló pozícióra.

Munkavégzés helye: 1089 Budapest, Ludovika Campus

Munkába állás: Azonnal

A csapatunkba elhivatott, komoly hozzáállású munkatársak jelentkezését várjuk, akik a legmodernebb technikai háttérrel képesek a napi feladataikat ellátni.

Rendezvény-felszolgáló

Feladatok:

    • Rendezvényekhez szükséges étel- és italkészletek megrendelése, leltározása, felszolgálása
    • Vendégek szakszerű kiszolgálása
    • Rendezvényekhez szükséges catering eszközök összekészítése, leszedése, tisztíttatása
    • Precíz, alapos, tiszta munkavégzés
    • Közvetlen felettes utasításainak betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Agilis személyiség
    • Kulturált megjelenés, viselkedés
    • Büntetlen előélet
    • Megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Gyakorlati tudás előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

    • Rugalmas munkaidő beosztás
    • Színvonalas, új technikai háttér, kényelmes munkakörnyezet
    • Fix, teljes körűen bejelentett munkahely hosszú távra
    • Tisztességes bérezés beosztás, tapasztalat és besorolás alapján.
    • Fejlődési, előrejutási lehetőség
    • MT szerinti utazási támogatás
    • Tervezhető, kiszámítható munka- és szabadidő

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1089 Budapest, Orczy út 1.