Rendelést rögzítő konyhai munkatárs

Hirdetés szövege:

    Veszprémi pizzériába keresünk rendelésfelvevő konyhai munkatársat.

    Bérezés: 13000 Ft/nap nettó bér

    Munkaidő: 10:30-22:30-ig 2 nap munka, 2 nap szabad

    Feladatok:

    • a telefonon érkező megrendelések felvétele, a megrendelő adatainak rögzítése
    • félkész alapanyagok előkészítése

    Elvárások:

    - középfokú angol nyelvvizsga
    - minimum középfokú iskolai végzettség
    - jó kommunikációs képesség
    - megbízhatóság

    Előny:
    - vendéglátóipari ismeretek

    Munkavégzés helye:

    Veszprém, Budapest u. 89/c

    Fényképes önéletrajzod küldd a megadott e-mail címre.

    Érd.: 06 30 5861633

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Konyhai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém

Havi nettó fizetési keret:

200 000 HUF

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.