NEOPAC Hungary Kft.
Munkatársat keresünk

Rendeléskezelő munkatárs német és angol nyelvtudással

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Rendelések rögzítése, folyamatos nyomon követése és kezelése vállalatirányítási rendszerben
  • Szállítási határidők nyomon követése a gyártási terv alapján
  • Kiszállítási folyamat koordinálása
  • Teljeskörű és naprakész információ szolgáltatása a vevők részére
  • Készleten levő termékek mennyiségének nyomon követése
  • Vevői igény előrejelzések kezelése
  • Havi készletegyeztetés konszignációs raktárral rendelkező vevőkkel
  • A kiszállított termékek számlázása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Multinacionális környezetben hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Tárgyalási szintű német és kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kiváló szervezőkészség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Számlakezelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

4031 Debrecen, Hoffmann utca

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzzal jelentkezzen.