Masped Logisztika Kft.
  • A Masped Logisztika Kft. meghatározó szerepet tölt be a hazai logisztikai piacon. Széles körű, komplex szállítmányozási és logisztikai szolgáltatásokat nyújtunk magyarországi és külföldi partnereink számára. Társaságunk munkatársat keres Rendelés feldolgozó munkakörbe.

  • Rendelés feldolgozó munkatárs

    Főbb feladatok, munkák:

      • web-shop megrendelések feldolgozása;
      • értékesítési bizonylatok elkészítése;
      • visszáruk feldolgozása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • érettségi bizonyítvány;
      • felhasználói szintű számítógépes ismeret;
      • erkölcsi bizonyítvány;
      • monotonitás tűrés.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • azonnali munkakezdés.

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1211 Budapest, Szikratávíró utca 17.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével a ,,Jelentkezem" gombra kattintva tudja elküldeni számunkra.