Remarketing gyakornok - Budapest, XIII. kerület (WHC021492) - Diákmunka

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Budapest, XIII. kerület

Partnerünk 43 országban kínál vállalati flottamenedzsment és hosszú távú gépjármű lízing szolgáltatásokat. Az autók kiválasztásától a műszaki szolgáltatásokon és a kárrendezésen át az online bejelentésig mindenről gondoskodik Ügyfelei számára.

Feladatok:

    • A cég ügyfelei részére dokumentum kiállítás (országelhagyási engedély, parkolási engedély)
    • A használtautós terület adminisztratív támogatása a gépjármű visszaadási folyamatában és az értékesítés folyamatában
    • A folyamatokhoz tartozó adminisztrációkban kapcsolattartás a társosztályokkal
    • KYR bevizsgálás, cégek ellenőrzési folyamatának a dokumentálási folyamatának támogatása

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
    • Heti min. 25 óra vállalása
    • Precíz, monotonitástűrő személyiség
    • Jó kommunikációs készség

Egyéb információ

Szerezz releváns szakmai tapasztalatot!

Amit kínálunk

    • Rugalmas, tanulmányokhoz illeszthető munkaidő
    • Br. 1600 Ft-os órabér
    • Hosszútávú diákmunka
    • Karrierút - tanulmányok befejeztével főállású pozíció megpályázása

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka