Európa egyik legjelentősebb szoftvercégének, az Asseco csoportnak tagjaként egy nemzetközi hálózat részei vagyunk. Informatikai megoldásokat nyújtunk az iparág különböző szektorainak banki, és egészségügyi területen.

Csapatunkba keresünk új munkatársat

Release Manager

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Banki hitelbírálati szoftver fejlesztéséhez kapcsolódó release folyamatok végrehajtása, üzemeltetése, támogatása, fejlesztése, felelősség a teljes folyamatért
  • A konkrét szoftver release folyamattal kapcsolatos kockázatelemzés, verziókezelés, verzió csomagok tervezése
  • Release folyamatokhoz kapcsolódó technológiai eszközök és ezekhez kapcsolódó infrastruktúrális környezet működtetése, karbantartása és fejlesztése
  • Fejlesztők, tesztelők, elemzők és Delivery Managerek támogatása a belső folyamataikban, verziókiadásban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat
  • 2-4 éves szoftverfejlesztői tapasztalat közép- vagy nagyvállalati környezetben
  • DevOps, CI folyamatokban szerzett releváns gyakorlat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Gyors, önálló tanulási képesség
  • Stratégiai és rendszerszemlélet
  • Minőségorientált szemlélet
  • Megbízható, önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • IT, vagy pénzügy területén szerzett felsőfokú végzettség
  • Banki hiteltermékek ismerete
  • Informatikai módszertanok ismerete
  • Rendszerbevezetésben, szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással
  • Lehetőség nagyfokú önállóságra, szakmai kihívások
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Stabilitás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest