Spice Communication Kft.

Reklámügynökségi asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

    Szeretnéd kipróbálni magad a reklámügynökségek világában? Itt a lehetőség, hogy bepillantást nyerj a Hipnózis – Év Ügynöksége mindennapjaiba.

    A nyári hónapokra keressük lelkes és dinamikus asszisztens kollégánkat, aki szívesen tölti nálunk akár gyakorlati idejét is (fizetéses gyakorlat).

    FELADATOK:

    - Kisebb, önálló projektek menedzselése

    - Account managerek és operátorok munkájának támogatása

    - Ügyféllel való közvetlen kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Önálló, igényes és gyors munkavégzés

    - Nagyfokú precizitás, határidők betartása

    - Monotonitástűrés

    - Jó kommunikációs készség

    - MS Office felhasználó szintű ismerete (Word, Excel)

    - Munkavállalás időtartama: akár azonnali kezdéssel 2019. augusztus 30-ig

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Adminisztrációs területen szerzett tapasztalat

    - Reklámügynökségi tapasztalat

    - Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

    - A szektorban versenyképes fizetés

    - Nagy nemzetközi ügyfél

    - Tanulási és fejlődési lehetőség

    - Dinamikus, teljesítményorientált csapat

    - Lendületes, fiatalos munkakörnyezet

    - Kutyabarát munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Marketing
  • Projektmanager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1022 Budapest, Detrekő utca 12.

Fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet várjuk, nettó fizetési igény megjelölésével!