Szeretnél egy olyan stabil, multinacionális vállalatnál dolgozni, ahol új kihívásokkal találkozva folyamatosan tanulhatsz és fejlődhetsz szakmailag?  Olyan munkahelyet keresel, ahol kellemes, barátságos a munkakörnyezet, mely hozzásegít ahhoz, hogy örömmel menj reggelente dolgozni? Szeretnél egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lenni, ahol ötleteiddel hozzájárulhatsz a közös sikerhez? Ha mindez igaz Rád, nem kell tovább keresned!

A németországi székhelyű Rosenberger csoport világszerte megtalálható értékesítési és gyártási pontjai szabványosított és testre szabott csatlakozási megoldásokat kínálnak a nagyfrekvenciás és száloptikás technológiákat használó vállalkozásoknak. A Rosenberger név elismert márka a gyártók között, cégünk termékei a legfejlettebb technológiával, minőséggel és kreativitással kapcsolódnak össze. A vállalat által gyártott termékcsaládok az RF csatlakozóktól, ezek összetevőitől és kiegészítőitől a különféle kábelszerkezetekig terjednek. A Rosenberger termékek csúcstechnológiát képviselnek olyan területeken, mint a mobiltelefon-technológia és a távközlés, az ipari méréstechnika, az autóipari elektronika, az orvosi és az ipari elektronika vagy az adatrendszerek.

Legyél hasznos és elismert tagja csapatunknak a következő munkakörben:

Reklamációkezelő

Mik lesznek nálunk a feladataid?

  • Minőségi probléma megoldási projektek koordinálása különböző probléma megoldási módszerek alkalmazásával
  • Reklamációk menedzselése a minőségirányítási rendszerben meghatározott folyamatok szerint
  • Hibákkal kapcsolatos elemzések, javító és megelőző intézkedések definiálása, amely magában foglalja a hatékonyság elemzését
  • Hiba költség csökkentése
  • Vevői látogatásokon, auditokon való részvétel
  • Kapcsolattartás külső és belső partnerekkel
  • Gyártási folyamatok és projektek támogatása

Mi tesz Téged alkalmassá?

  • Minőségi módszerek, eszközök ismerete: 8D problémamegoldás, 5-W, Ishikawa Diagram, FMEA, CP, SPC, 5S,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség (közép vagy felsőfokú)
  • Aktív német és/vagy angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs és szervezési készségek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Mi az, amivel még inkább kitűnsz a jelentkezők közül?

  • Autóipari területen szerzett tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil multinacionális háttérrel rendelkező cégünk hosszú távon számít a munkádra
  • Megbecsült hely egy dinamikus csapatban, ahol a kreativitásod kiteljesedhet
  • Hosszú távú folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem havi premizálással
  • Motiváló, baráti munkalégkör
  • Ingyenesen igénybe vehető céges buszjáratok
  • Sportolási támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás

Mi a következő lépés, ha szeretnél csatlakozni Hozzánk?

Önéletrajzod elküldésével valamint a „Reklamációkezelő” jelige feltüntetésével jelentkezz hozzánk

a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Ha kérdésed merülne fel, hívj minket a 06-30/576-3334-es telefonszámon.

Várjuk, hogy csapatunk legújabb tagjaként üdvözölhessünk!