Reintegrációs tiszt

Szombathelyi OBVI

9700 Szombathely, Söptei út

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

A Szombathelyi Országos Büntetés-végrehajtási Intézet Parancsnoka felvételtt hirdet az intézet büntetés-végrehajtási osztályának Reintegrációs tiszt beosztás betöltésére, teljes munkaidőben.

  • ellenőrzi a fogvatartotti házirend részletes megismerését, betartását,
  • egyéni és csoportos foglalkozásokat tart, speciális csoportok esetén heti programtervet készít,
  • felelős a reintegrációs anyagok kezeléséért, vezetéséért, tárolásáért, kiemelt figyelemmel az iratkezelési és adatvédelmi szabályok betartására.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • államilag elismert egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, kifogástalan életvitel ellenőrzésen való
  • megfelelés, egészségi-, pszichikai- és fizikai alkalmasság,
  • részletes önéletrajz (iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratokkal),
  • motivációs levél,
  • számítógép alkalmazási szintű ismerete. (Word, Excel)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • magas fokú empátia,
  • kiváló szóbeli és írásbeli kifejezőkészség,
  • szakmai igényesség, precíz munkavégzés,
  • önállóság, jó elemző és problémamegoldó képesség,
  • hatékony időbeosztás,
  • kreatív gondolkodás,
  • terhelhetőség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • cafatéria,
  • utazási költségtérítés,
  • albérleti hozzájárulás.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Lakhatási támogatást biztosító ajánlat