Kiemelt partnerünk, a hazai bankszektor egyik meghatározó nagybankja megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat: Régiós KKV értékesítés támogató (Közép-Magyarország, Heves- és Nógrád megye)

Régiós KKV értékesítés támogató (PE-9699)

Főbb feladatok:

  • A Bank központi egységei (elsősorban kkv marketing és termékgyárak) és az értékesítési hálózat közötti kétirányú üzleti információ áramoltatása
  • Szoros kapcsolattartás a központi területekkel illetve a leányvállalatokkal
  • KKV ügyfélszegmensben releváns értékesítési feladatok támogatása a szakmai irányító által meghatározott formában és eszközökkel
  • Tanácsadás és részvétel a fejlesztési folyamatokban, kampányok, értékesítési folyamatok, támogató eszközök előkészítésében és bevezetésében
  • Leghatékonyabb értékesítési technikák elterjesztésének biztosítása
  • A fióki KKV tanácsadók személyes és elektronikus csatornákon keresztül történő támogatása

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 2 éves banki, lakossági területen szerzett gyakorlat
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség, együttműködési képesség
  • Konfliktuskezelő képesség és problémamegoldó készség
  • “B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem + cafeteria + bónusz
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (mobiltelefon + laptop + gépkocsi)
  • Home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Heves megye, Nógrád megye

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.