A GEODIS az SNCF tulajdonában álló, a világ 67 országában működő, 38.000 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő, logisztikai szolgáltató vállalat. A budapesti irodánkba

Regionális Pénzügyi Kontroller

pozícióba munkatársat keresünk

A pozíció célja a Kelet-Európai régió Pénzügyi igazgatójának támogatása, a kontrolling folyamatok, üzleti elemzések és a riportolási rendszer fejlesztése.

Főbb feladatok, munkák:

  • a regionális hóvégi zárásokban való részvétel (határidők betartásának ellenőrzése, adatszolgáltatás minőségének ellenőrzése, KPI-ok elemzése, a riportolási rendszer standardizálása és fejlesztése)
  • üzleti elemzések készítése (cash flow, ügyfél és alvállalkozó elemzések, kockázatértékelések stb)
  • büdzsézés és reforcast-ok készítése
  • Next Gen és AX fejlesztésekben való részvétel
  • a régióhoz tartozó országok szakmai támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Prezentációs készség
  • Hasonló pozícióban szerzett 8-10 éves tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség pénzügyi vagy gazdasági területen
  • Logisztikai iparágban szerzett tapasztalat
  • Üzleti utak vállalása (a munkaidő kb. 20%-ban) Európán belül

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Üzleti elemző

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, szíveskedjen magyar és angol nyelvű önéletrajzát elküldeni.

Pályázatának benyújtásával hozzájárul ahhoz, hogy a GEODIS Hungary Logistics Kft., mint adatkezelő a pályázatában Ön által megadott, valamint a pályázat során keletkezett személyes adatait a hozzájárulása visszavonásáig, de legkésőbb a pályázat lezárultáig kezelje.