AGRIA TELECOM Kft.
Munkatársat keresünk

Regionális kis-, közép ill. nagyvállalati Ügyfélmanager

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • A Vodafone Magyarország Zrt. komplex termékportfóliájának elsajátítása és értékesítése kis- közép illetve nagyvállalati szegmensben
    • Partnerkapcsolatok folyamatos ápolása
    • Új partnerek felkutatása azaz Hunter tevékenység végzése a kijelölt területen
    • Egyéni ajánlatok kidolgozása, értékesítése az adott szegmenseben
    • Az elvárt szolgáltatói minőség képviselete a telekommunikációs piacon

Az álláshoz tartozó elvárások:

    · Minimum középfokú végzettség

    · Felhasználó szintű informatika és angol nyelv ismeret

    · B kategóriás jogosítvány

    · Jó tárgyaló és prezentációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Aktív üzleti kapcsolatrendszer, értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

    Több éves tapasztalattal rendelkező Vodafone partner tulajdonos, kollégák és vezetők várják jelentkezésed egy fiatalos, lendületes csapatba, ahol kiváló szakmai tudást, folyamatos képzést és kiemelkedő bérezést biztosítunk számodra.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Szakmai önéletrajz és motivációs levél

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.