Disol Kft. (DISOL KFT)
Vállalkozásunk a Disol Kft. területi ügyintéző munkakörbe felvételt hirdet azonnali kezdéssel budaörsi irodánkba.A Disol Szerelőipari fő profilja az ipari objektumok, szerkezetek, kazánok, tartályok, olajtárolók, csővezetékek meleg-, illetve hidegszigetelése. Főként vegyipari, olajipari üzemekben végzünk kivitelezési munkákat. Második fő ágazatunk: a korrózióvédelem, tűzvédelmi szigetelés és speciális bevonatolás az ipari szektorban elsősorban Németországban és Ausztriában.

Regionaler Mitarbeiter (Területi ügyintézö/ koordinátor)

Feladatok:

    • Külföldi szerelési projektek koordinálása, szervezése (anyagok, eszközök, emberi erőforrás koordinálása)
    • Fizikai munkavállalókkal kapcsolatos ügyek intézése (pl. jelenléti ívek ellenőrzése)
    • Leigazolások, dokumentumok beszerzése
    • Munkavállalókkal és német csoportvezetőkkel történő kapcsolattartás
    • Heti jelentések, kimutatások, költségvetések készítése
    • Egyéb adminisztratív, logisztikai feladatok ellátása
    • SCC, ISO dokumentáció karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú végzettség
    • Felsőfokú, tárgyalási szintű német nyelvtudás (középfokú nyelvtudás nem elegendő)
    • Rendszergondolkodás
    • MS office programok biztos kezelése,
    • Rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Szerelőiparban/ építőiparban szerzett tapasztalat
    • Angol nyelvtudás,
    • Műszaki végzettség
    • Budaörsi, vagy környékbeli lakhely
    • Logisztikai tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Valóban versenyképes fizetés (Forint bér plusz kiküldetési időszakra EUR ellátmány)
    • Modern irodai környezet
    • Hosszú távú, stabil munkahely
    • Fiatalos team
    • Törzsidőn kívűl flexibilis munkarend
    • Útiköltség térítés
    • Céges gépjármű, telefon, notebook
    • Továbbképzési lehetőség
    • Azonnali kezdés lehetősége

Egyéb információ:

    • Munakavégzés helye:

    2040 Budaörs, Liget utca 3 (TERRAPARK)

    + Alkalmanként külföldi projektlátogatások (Ausztria+Németország)

    • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Üzleti támogató központok
  • Csoportvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, liget utca 3.

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Az állás kezdésének várható időpontja:

2019. 03. 03.

Kérjük pályázatát pdf formátumban, fényképpel és fizetési igény megjelöléssel szíveskedjék elküldeni!