LAJTAMAG Kft.

Nyugat-európai kapcsolatokkal és jelentős hazai belpiaccal rendelkező Lajtamag cégcsoport kereskedelmi tevékenysége bővülése miatt dunántúli és kelet-magyarországi területre keres munkatársakat.

Régiófelelős képviselő

Főbb feladatok, munkák:

    • Vetőmag termeltetési szerződések megkötése
    • Vetőmag, növényvédőszer értékesítés
    • Folyamatos kapcsolattartás már meglévő partnerekkel
    • Új partnerek felkutatása, kapcsolatok építése, kereskedelmi hálózat bővítése
    • Szakmai rendezvényeken, találkozókon történő megjelenés, képviselet

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Agrármérnöki diploma
    • minimum 3-5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
    • Értékesítés orientált, dinamikus, pozitív személyiség
    • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
    • Nagyfokú önállóság, probléma megoldó képesség
    • „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Növényorvosi végzetség
    • Microsoft Dynamics Navision ismerete

Amit kínálunk:

    • Stabil vállalati környezet, dinamikusan fejlődő cégcsoport támogatása
    • Versenyképes juttatási csomag
    • Céges autó, telefon, laptop

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye