Reggeliztető felszolgáló

Nettó 210e Ft havi bér

Hotel Charles Kft.

1016 Budapest, Hegyalja út

Főbb feladatok, munkák:

I. kerületben lévő szállodánkba reggeliztető munkatársat (felszolgálót) keresünk rész munkaidőben. Gyakorlat nem feltétel. Meglévő csapatunkat fejlesztenénk, hosszú távú munkára keresünk kollégát.
Pályakezdők és diákok jelentkezését is várjuk.

- Munkaidő:  6:00-12:00-ig / esetenként  6:00-14:00-ig
- Tervezhető beosztás, nem túl megerőltető munka
- Kulturált munka körülmények
- Bejelentett állás - Nettó 1500.- Ft órabér + étkezési hozzájárulás (nettó 1000.- Ft/nap)
- 21 munkanap esetén nettó 210-240 ezer Forint kereseti lehetőség
- Ingyenes parkolási lehetőséggel, biciklinek, motornak, autónak!
- Kiváló tömegközlekedés (buszmegálló: 8E, 110, 112, éjszakai buszjárat 908 közvetlenül a ház előtt!)
- Egyéb juttatások:  50% kedvezményes fogyasztás és egyéb nyaralási kedvezmények, karácsonyi jutalom,
  céges rendezvények/bulik, stb.

Jelentkezését várjuk fényképes önéletrajzzal.
Pályakezdők, diákok, (magyarul beszélő) menekültek jelentkezését is várjuk!

Az álláshoz tartozó elvárások:

Angol nyelv ismerete - Társalgási szint

Amit kínálunk:

- Dohányzásmentes munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos

A 'Jelentkezem' gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát.