Folyamatos terjeszkedéssel kívánjuk pozíciónkat erősíteni a piacon. Ehhez elkötelezett munkatársakra és vezetőkre van szükségünk, akik felelősségteljes cselekedeteikkel képesek eredményeket elérni.

Csapatunk erősítéséhez olyan munkatársakat keresünk:

  • akik elkötelezettek és ambiciózusak
  • akik szenvedélyesek munkájukban
  • akik készek a folyamatos tanulásra
  • akik készek a döntéshozatalra
  • akiket a legapróbb részletek is érdekelnek
  • akik szeretnek dolgozni és motiválni másokat
  • akik az egyszerű és hatékony megoldásokat keresik
  • akik kíváncsiak és szívesen tanulnak
  • akik mernek kérdezni
  • akik képesek rendszerekben gondolkodni
  • akik az eredményeket tartják szem előtt

Érdekes és kihívást jelentő karrierre vágyik egy nemzetközi faipari nagyvállalatnál? Szeretné megosztani velünk a tapasztalatait, hogy közösen még többet érjünk el? Szeretne folyamatosan fejlődni?

Recycling beszerző

Munkavégzés helye: FALCO Zrt., 9700 Szombathely, Zanati út 26.

Feladatok:

  • Részvétel beszállítók kiválasztásában, tárgyalások lefolytatásában
  • Ártárgyalások, tendereztetés
  • A teljes hulladékbeszerzési folyamat koordinálása a beszállító kiválasztásától a fuvarszervezésen át a szállítmány megérkezésééig
  • Környezetvédelmi engedélyeztetés megszervezése, termékdíj-támogatás elkészítése
  • Hatósági kapcsolattartás
  • Folyamatos beszállító-fejlesztés

Elvárások:

  • főiskolai / egyetemi végzettség (környezetmérnöki végzettség előnyt jelent, de nem feltétel)
  • hulladékgazdálkodási végzettség / erős ismeretek
  • a magyarországi hulladék-iparág magas szintű ismerete; kapcsolatrendszer
  • minimum 3 éves beszerzői tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (a német nyelv ismerete előnyt jelent)
  • határozott, magabiztos fellépés
  • kiváló tárgyalási készség és diplomáciai érzék
  • precizitás, pontosság
  • jó kommunikációs és meggyőzőkészség
  • utazási hajlandóság (a munkaidő 60-70 %-a)

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a "Jelentlezem" gombra kattintva.

Gazdóf Laura HR manager

+36 94 516 600