Recruitment Trainee

profession.hu Kft.

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

Bármit megtalálsz a neten?
Proaktív vagy és kiváló a kommunikációs készséged?
Van kedved elmélyülni a digitális világban?
Ha IGEN, jelentkezz a Profession Services csapatába, a Profession.hu toborzási üzletágára!

Ha gyakorlati féléved teljesítésére keresed a megfelelő munkáltatót HR területre, vagy csak szeretnél az alapoktól megtanulni egy menő és keresett szakmát, akkor a legjobb helyen jársz: Október 1-től induló gyakornoki programunk során beleláthatsz a teljes üzletág minden területébe! Az 1 hónapos gyakornoki program végén, ha sikeres vizsgát tettél, hosszú távú állásajánlatunkra számíthatsz!

És, hogy mit tanulhatsz tőlünk?

  • megismerheted a fejvadászok kulissza titkait
  • részletesen bemutatjuk a létező összes munkakört
  • megtanulhatsz interjúztatni
  • megmutatjuk, hogyan teremts könnyedén kapcsolatot
  • fejlesztheted kreativitásodat a jelöltek megtalálása során

Te vagy az ideális jelölt, ha mindez megvan benned:

  • folyékony angol nyelvtudás
  • önállóság
  • kreativitás
  • proaktivitás
  • „can do” attitűd

És, hogy mi vár rád Nálunk?

  • minden nap újdonságok
  • cool munkakörnyezet
  • a legújabb technológiák
  • önálló projektek

Miért válassz minket?

  • mert jó velünk bulizni
  • rengeteget nevetünk együtt
  • minden nap tanulunk

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Egészségpénztár, Cafeteria, Szakmai tréningek

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a 'Jelentkezem' gombra kattintva.