Állásportál a Profession.hu? Már régen nem csak az!:) Hallottál már a Profession Services-ről, a Profession recruitment üzletágáról?

Itt olvashatsz rólunk még többet.

A Profession.hu toborzási üzletága, a Profession Services termékeinek értékesítésére keresünk egy vagány, energikus és talpraesett kollégát
Csapatunkba keressük tapasztalt munkatársunkat az alábbi munkakörbe:

Recruitment Sales Manager

Mit jelent ez?

  • Értékesíteni fogod a Profession Services teljes termékpalettáját, az előszűréstől, a direkt megkereséseken át a social media kampányokig.
  • Kiemelt ügyfelekkel leszel kapcsolatban, tudatosan építed ki a kapcsolatrendszered, megkeresed és eléred az illetékes döntéshozókat globális szinten is
  • Figyelni fogod a toborzási tevékenységeket, a piaci trendeket, és az ügyfeleink legaktuálisabb igényeihez igazítod majd az ajánlatokat
  • Sasszemmel kiszúrod majd, hol lehet igény a Services által nyújtott szolgáltatásokra
  • A legnagyobb ügyfeleket rendszeresen fogod látogatni, lehetséges ügyfeleket felkeresni
  • Kampányokban, akciókban is részt fogsz venni, sőt! Fő küldetésed az lesz, hogy megismertesd a szolgáltatásunkat a piaccal, és képviseld az üzleti modellünket!

Jó lesz itt Neked, mert:

  • Jófejek vagyunk! (De tényleg.)
  • A Services csapattal dolgozhatsz együtt, akik vérprofik a toborzás kiválasztás területén
  • A profession.hu hosszú évek óta piacvezető szolgáltatásaival a háttérben, hitelesen képviselheted az innovatív munkaerőpiaci megoldásokat
  • Key Account Manager csapatunk segíteni fog Neked a megfelelő kontaktokkal való összekötésben, és a stratégiai tervezésben
  • Felelősségteljes pozíció, ahol értékeljük az önállóságod
  • Önszerveződő közös reggelik, belső szakmai meetup-ok, bulik, offsite stratégiai tervezések, csocsó, szülinapi-, évfordulós édességekkel megrakott asztal, és még sorolhatnánk…

Nekünk Te kellesz, ha:

  • Szereztél már 2-3 év tapasztalatot személyes értékesítésben a toborzási szolgáltatások területén
  • Megvan benned az energia, hogy eljuss a megfelelő döntéshozóig akkor is, ha „az ablakon kell bemásznod”
  • Angolul is magabiztosan kötsz üzletet
  • Van jogsid
  • Soha nem adod fel! :)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Online értékesítés
  • Telefonos értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület, Nagyenyed utca 8-14.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.