Nemzetközi hátterű szállodalánc munkatársat keres az alábbi pozícióba:

RECRUITMENT MANAGER (szállodaipar)

Feladatok:

  • recruitment terület menedzselése, operatív feladatok ellátása a toborzási munkatárssal együttműködve
  • toborzási munkatárs szakmai irányítása, koordinálása
  • meglévő recruitment folyamatok, gyakorlat átvilágítása, új recruitment rendszer felépítése az alapoktól
  • cégszintű és szállodaszintű recruitment stratégia kidolgozása
  • folyamatosan új módszerek és eszközök keresése, azok implementálása a gyakorlatba
  • közösségi média megjelenés menedzselése HR oldalról, együttműködés az Employer Branding területtel
  • kapcsolattartás a külső toborzó és munkaerőközvetítő és kölcsönző cégekkel
  • tréningprogramok kidolgozása
  • vezetők szakmai támogatása és képzése
  • szállodai HR munkatársak szakmai irányítása, fejlesztése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • angol kommunikációképes nyelvtudás
  • recruitment projektmenedzsment tapasztalat
  • recruitment stratégia kialakításában szerzett tapasztalat
  • legújabb recruitment módszerek, technikák, trendek ismerete
  • közösségi médiában szerzett recruitment tapasztalat, tudás
  • vagy recruitment területen szerzett vezetői tapasztalat vagy tanácsadó/munkaerő toborzó cégnél szerzet gyakorlat előny
  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • magabiztos fellépés
  • jó szervezőkészség
  • önálló munkavégzés és döntéshozatali képesség

Amit kínál a vállalat:

  • önálló stratégiai feladatkör
  • nagyvállalati recruitment terület kialakítása
  • lehetőség kreatív ötletek megvalósítására
  • új rendszerek folyamatok kialakítása az alapoktól
  • szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek
  • mások szakmai fejlődésének támogatása

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • HR manager, HR vezető
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Pályázatokat (fényképes szakmai önéletrajz) a fizetési igény megjelölésével várjuk.