Recruitment Manager

Recruitment Manager kollégát keresünk nagy presztízsű partnercégünk csapatába.

Amit kínálnak:

  • Érdekes és változatos, szakmai kihívásokat kínáló feladatokkal fogsz találkozni a munkád során
  • Minden oldalról egy elhivatott szakmai csapattal fogsz együttműködni - az inspiráló közeg garantált
  • Partnercégünk folyamatosan megújuló és tanuló szervezet  - így innovatív ötleteid náluk meghallgatásra kerülnek
  • A légkör közvetlen, nyitott, transzparens és demokratikus - fontos, hogy jól végezd a munkád, és az is, hogy közben jól érezd magad
  • A csapat mozgatórugója a humor és nyitottság - örülünk, ha ez neked is lételemed

Feladatok:

  • Recruitment folyamat összefogása, a toborzói csapat munkájának irányítása
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzletágvezetőkkel, belső stakeholderekkel a recruitment igényekről
  • A céges éves növekedési terv mentén toborzási stratégia kialakítása és folyamatos monitorozása
  • Recruitment stratégia tervezése nagyobb volumenű toborzások esetében, egyes toborzási elakadások felismerése
  • Recruitment budget tervezés
  • A meghatározott KPI-ok alakulásának folyamatos nyomonkövetése, ezek alapján a recruitment csapat eredményességének elősegítése
  • People management – a recruitment csapat folyamatos motivációja, egyéni fejlesztési tervek és célok kitűzése, teljesítményértékelés, mentorálás
  • Recruitment folyamat hatékonyságának biztosítása, toborzási folyamatfejlesztés
  • Sales csapattal szorosan együttműködve Ügyfélkezelés/ HR tanácsadói működés kialakítása

Elvárások:

  • Legalább 5 éves tapasztalattal rendelkezel IT Recruitment területen, és vezetőként is kipróbálhattad már magad (pl. team lead, vagy más lead pozícióban)
  • Felelősségi körödbe tartozott már több kolléga munkájának koordinálása
  • Dolgoztál már IT szolgáltatói területen, ismerős számodra az outsourcing működés, illetve ügynökségi oldalon is tapasztalt vagy
  • Tulajdonosi szemlélettel tekintesz saját szakterületedre – könnyedén állsz a folyamatok élére, és szívesen vállalsz felelősséget komplexebb működés kialakításáért is
  • Nem veszel el az apró feladatok útvesztőjében – képes vagy a működést egész folyamat szinten kezelni, összefüggésben más szakterületekkel, céges célkitűzésekkel
  • Mindig képes vagy megújulni, és munkád során folyamatosan keresed is a lehetőséget erre
  • Nem okoz gondot szakmai kérdésekben állást foglalnod, tudod képviselni saját és csapatod álláspontját
  • Pozitív hozzáállás jellemez – a nehéz helyzetekben is képes vagy hinni a saját és csapatod sikerében
  • A megoldhatatlannak tűnő helyzetekből is kivágod magad - kihívásként tekintesz ezekre a szituációkra

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

How to apply:

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.