A BDO Magyarország HR Kft. a BDO Magyarország személyzeti tanácsadó üzletága, mely korszerű és hatékony megoldásokat kínál Ügyfelei részére, a humánerőforrás gazdálkodás számos területén.

Dinamikusan fejlődő csapatunkba keresünk munkatársat, az alábbi pozícióba:

Recruitment gyakornok

Feladatok:

  • A toborzási és kiválasztási folyamatok támogatása
  • Önéletrajzi adatbázisok szűrése
  • Kapcsolatfelvétel a jelöltekkel és telefonos előszűrés
  • Interjúk szervezése
  • Projektekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárt kompetenciák:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 20-25 munkaóra vállalása
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Dinamikus, határozott és önálló, ugyanakkor barátságos személyiség
  • Felelősségteljes, lelkiismeretes, szorgalmas, és megoldáskereső hozzáállás
  • Kiváló kommunikáció
  • Precizitás

Előny:

  • Heti 30-40 órás munkavégzés
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartásban szerzett munkatapasztalat
  • Önéletrajzi adatbázisok ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés (alapbér és bónusz)
  • Fejlődési és továbblépési lehetőség
  • Stabil, multinacionális cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, fiatalos munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzot és motivációs levelet várunk.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.