Recruiter

WORK FORCE KFT.

Budapest

Jól érzed magad pörgős környezetben, ahol igazi támogató Csapat és a legjobb, a legkellemesebb, modern irodai légkör vesz körül? Szeretnél a jókedvű győztesek közé tartozni? A Work Force Hungary egy erős növekedési pályán lévő komplex HR megoldásokat nyújtó országos digitális szolgáltató, amely immár 18 éve meghatározó szereplője az iparágnak.
Mi a Work Force-nál hiszünk a munkatársaink együttműködésére épülő valóban hatékony működésben, és együtt formáljuk a jövőt.
Jól hangzik? Most lehetőség van, hogy a számunkra régóta kiemelten fontos régióban Te is csatlakozz bővülő toborzási csapatunkhoz

Recruiter
(Budapest)
pozícióba

Recruiter

Ezek a feladatok várnak Rád:

• Aktívan részt veszel a fizikai munkaerő-kölcsönzési projektekhez tartozó toborzás-kiválasztási feladatokban, mert Partnereinktől mindig újabb és újabb megrendeléseket kapunk;
• Felkutatod a legjobb és leghatékonyabb toborzási felületeket és eszközöket, hogy a legjobb munkatársainkkal tudjuk bővíteni a Work Force Csapatot;
• Elkészíted a pozíciókhoz tartozó álláshirdetéseket és a marketing közreműködésével közzéteszed azokat a kapcsolódó felületeken;
• De azt tudjuk, hogy hirdetni sosem elég, ezért az adatbázisokban is kutatsz, hogy a legjobb jelöltekkel tudj interjúzni, tesztelni;
• Külső helyszíneken csoportos tájékoztatókat is tartasz;
• És eközben sem feledkezel meg a pontos és precíz adminisztrációról és a belső riportolás szükségességéről.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Amivel jó, ha rendelkezel:
• Minimum középfokú végzettség;
• Toborzásban (főleg fizikai) szerzett minimum 1 éves tapasztalat;
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek – főleg, ha Excelben igazán jó vagy;
• B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat;
• Kiváló problémamegoldó képesség – nem ijedsz meg egy-egy nehezebb helyzettől;
• Kiváló kommunikációs képesség és kreativitás;
• Magabiztos, határozott személyiség;
• Precizitás, pontosság.

Amit nyújtunk

Amit nyújtunk, hogy jól is érezd magad miközben dolgozol
• Csúcskategóriás laptop és mobiltelefon korlátlan használattal
• Születésnapi szabadság – mert hiszünk abban, hogy ez a nap a Tiéd
• Belépő csomag – hogy minden rendelkezésre álljon a hatékony beilleszkedésedhez
• Home office lehetőség
• Szakmai tréningekben is részesülsz, mert sosem lehet elég jó az ember
• Digitalizált megoldások, melyek megkönnyítik a munkádat
• A kiváló teljesítmény jutalmaként szabad szemmel is jól látható bónuszlehetőségek
• Választható cafeteria rendszer, mert a béren (és bónuszon) kívüli juttatás is fontos
• Fiatalos és modern irodai környezet, ahová hozhatod a kutyádat, háziállatodat is
• Az év munkahelye díjjal jutalmazott munkáltató
• Értékeljük a véleményed és a javaslataid, beleszólhatsz a vállalat működésébe – az innováció nálunk kulcsfontosságú

Munkavégzés helye: Budapest

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Recruiter
Budapest