Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező, multinacionális vállalat csapatának tagja lenni? Érdekel a HR, a toborzás és a kiválasztás? Elég rátermettnek érzed magad arra, hogy interjúztass? A Trenkwalder Cégcsoport miskolci irodájába új kollégát keresünk!

Recruiter

Főbb feladatok, munkák:

  • A kiválasztási folyamat teljes körű lebonyolítása
  • Belső és külső adatbázisok szűrése, bizonyos esetekben fejvadászat
  • A jelöltek interjúztatása, pályáztatása a partnerekhez
  • Részvétel toborzás-kiválasztási projektekben
  • Aktív részvétel üzleti tárgyalásokon, ügyféltalálkozókon
  • Szükséges adminisztráció elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség, de felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Minimum 2-3 év tapasztalat HR/recruitment területen, de motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Fizikai toborzásban való jártasság előnyt jelent!
  • Fejlett kommunikációs készség, talpraesettség
  • Jártasság jelöltekkel/ügyfelekkel való kommunikációban
  • Motivált, csapatjátékos hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin elengedhetetlen!

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, stabil multinacionális háttér
  • Fiatalos, jó kedélyű, professzionális csapat
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Előrelépési lehetőségek
  • Versenyképes bérezés + béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Munkavégzés helye:

Miskolc, Magyarország