Cégünk a Jobsgarden Kft. egy magyar tulajdonban lévő, jelentős referenciákkal és ügyfélkörrel rendelkező vállalat, amely 2001 óta sikerrel van jelen a hazai és nemzetközi munkaerő-piacon.
Industry divíziónk saját csapatába keresünk munkatársat Recruiter pozícióba Műszaki/mérnöki valamint Supply Chain területre (teljes vagy részmunkaidőbe)

Recruiter (JGI-8733)

Feladatok:

  • Projekt és account management
  • Toborzási projektek végigvitele ügyfeleinknél, a partnerekkel való kapcsolattartás, a pozíciók gondozása és a jelöltek továbbítása a pozíciókra, szakmai tanácsadás
  • Személyes interjúk lebonyolítása, a jelöltek pályázatának támogatása, aktív kapcsolattartás a jelöltekkel
  • Együttműködés a toborzási projektekben a Researcher és Tanácsadó kollégákkal
  • A keresések támogatása és koordinációja, a megfelelő jelöltpool biztosítása
  • Vállalatirányítási rendszer kezelése, a recruitment folyamat adminisztrálása
  • Részvétel egyéb, szakmai projektekben és a cég HR marketing tevékenységében

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás, igényesség a magyar és angol nyelvű kommunikációban
  • Toborzás-kiválasztás/fejvadászat és/vagy ügyfélkezelés, sales területén szerzett tapasztalat
  • Nyitottság a területhez kapcsolódó új, komplex ismeretek elsajátítására és a fejlődésre
  • Eredmény orientáltság és projekt-szemlélet
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Kezdeményező személyiség, „kutató” gondolkodásmód, utánajárás az információknak
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Részvétel változatos és komplex szakmai projektekben
  • Izgalmas, kihívásokkal teli munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Professzionális, támogató munkakörnyezet és csapat
  • A munkakör főállásban és részmunkaidőben is betölthető, esetenkénti home-office lehetőséggel

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest