A Knorr-Bremse vállalatcsoport a világ vezető közúti haszonjármű és vasúti fék, felfüggesztés és menetdinamikai járműrendszerek gyártója és fejlesztője. A vállalat a biztonságos, innovatív és gazdaságos termékek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével a piacvezető technológia mellett kötelezte el magát.

A kecskeméti székhelyű Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft. a cégcsoport Haszonjármű Üzletágának stratégiai fontosságú gyártó és fejlesztőbázisa.

Jelentkezzen még ma! Regisztráljon pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltse fel önéletrajzát és adja le jelentkezését! Kérjük, kattintson a jelentkezés gombra.

Recruiter for IT and Engineering

Főbb feladatok, munkák:

  • Toborzás-kiválasztási folyamatok teljes körű önálló menedzselése.
  • Potenciális jelöltek felkutatása a különböző adatbázisokban és a közösségi médián keresztül.
  • Hirdetések megírása, megjelentetése és naprakészen tartása.
  • Telefonos előszűrések végzése magyar és angol nyelven egyaránt.
  • Folyamatos egyeztetés a szakmai vezetőkkel a keresésekről, jelöltekről.
  • Szakmai interjúk megtartása.
  • Kapcsolatépítés és -tartás a jelöltekkel: visszajelzés, ajánlattétel, próbaidős értékelés.
  • Együttműködés a tanácsadó irodákkal.
  • Toborzás-kiválasztási folyamatok fejlesztése.
  • Toborzást támogató rendezvényeken való részvétel, a Knorr-Bremse brand népszerűsítése.
  • A HR csapat tagjaként egyéb, a HR-t érintő projektek támogatása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú HR, vagy pszichológus végzettség
  • Minimum 2 év toborzásban és kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Kreatív, önálló, energikus munkavégzés
  • Kezdeményezőkészség, 'Can do it' attitűd
  • Magabiztosság, határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
  • Interkulturális érzékenység
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kiterjedt kapcsolatrendszer
  • Németnyelv-tudás
  • Mérnök és/vagy informatikus toborzási területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest, 1119 Budapest, Major utca 69.