WÜRTH SZERELÉSTECHNIKA KFT. (WÜRTH KFT.)

A Würth Szereléstechnika Kft. budaörsi központjába

Recepciós

munkatársat keres

Feladat:

  • Telefonközpont kezelése
  • Napi postázás, iktatás
  • Vendégek fogadása
  • Kimutatások készítése
  • Adatbázisok, nyilvántartások karbantartása
  • Reprezentációs feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  •  Stabil hátterű, nemzetközi cég
  •  Változatos feladatok
  •  Fiatal, dinamikus munkakörnyezet
  •  Szakmai támogatás

Elvárás:

  •  Érdeklődés a kereskedelem és az értékesítés iránt
  •  Microsoft Office magabiztos használata
  •  Minimum társalgási szintű angol és/vagy német nyelv ismerete
  •  Munkájára igényes, precíz
  •  Kiváló kapcsolatteremtő, kommunikációs és szervezőképesség
  • Jó megjelenés

Előny:

  •  Hasonló területen (ügyfél-, vevőszolgálat) szerzett tapasztalat
  •  Budaörs környéki lakóhely
  •  B kategóriás gépjármű vezetői engedély, saját gépjármű

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, bérigénnyel és a pozíció pontos feltüntetésével ellátott fényképes önéletrajzát a 'Jelentkezem' gombon keresztül várjuk!

Würth Szereléstechnika Kft. ·HR osztály