A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 27 éve van jelen a magyar élelmiszer- kereskedelmi piacon, és ez alatt az idő alatt Magyarország egyik meghatározó, országos élelmiszer és napi cikk kereskedelmi láncává vált. Az ország egyik vezető kiskereskedelmi láncaként a SPAR sikerének egyik kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt lelkiismeretes munkájuk elismeréseként.
SPAR Központba keressük új munkatársunkat, az alábbi pozícióba:

Recepciós

Milyen feladataid lesznek?

  • A központba érkező tárgyaló partnerek fogadása
  • Tárgyalófoglalás menedzselése
  • Telefonközpont kezelése
  • Adminisztrációs teendők ellátása
  • Postai küldemények feldolgozása, iktatása, feladása, szortírozása

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Német és/vagy angol nyelvtudásod legalább középfokú szintű és aktív, elsősorban szóban kell majd használnod
  • Felhasználói szintű, biztos számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Ms Word, Excel)
  • Kiváló kommunikációs készséggel bírsz
  • Pozitív, problémamegoldó hozzáállás jellemez
  • Minimum középfokú végzettséget szereztél
  • Előnyként értékeljük, ha B kategóriás jogosítvánnyal és saját gépkocsival rendelkezel

Miért válassz minket?

  • Akár azonnali, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű, családi vállalkozásban
  • Változatos feladatokkal, folyamatos szakmai fejlődéssel, támogató munkahelyi légkörben dolgozunk
  • Teljeskörű betanulási lehetőséget nyújtunk az új belépőknek
  • Az alapjövedelmen kívül számos béren kívüli juttatást adunk

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Bicske, 2060 Spar út 326.

A bérigény megjelöléssel rendelkező pályázatokat folyamatosan, beérkezési sorrendben dolgozzuk fel.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül töltheti fel.