Recepciós

Főbb feladatok, munkák:

    • A vendégek érkeztetésének, kiszolgálásának és utaztatásának zavartalan és színvonalas ellátása a Sofitel sztenderdek előírásainak megfelelően
    • A szálloda egyéb szolgáltatásainak ajánlása
    • Vendégelégedettség biztosítása magas minőségi elvárások alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Barátságos, készséges, vendégorientált fellépés
    • Kedves, empatikus, segítőkész hozzáállás
    • Magas szintű kommunikációs készség
    • Pontos és igényes munkájával szemben
    • Felsőfokú angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • További idegen nyelvek tárgyalóképes ismerete
    • Szállodai tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Gyönyörű dunai panorámás munkakörnyezetben történő munkavégzés egy nagy múltú 5*-os szállodánál
    • Teljes munkaidős bejelentett munka
    • Hosszútávú munkalehetőség (állandó, nem idényjellegű munka)
    • Előrelépési lehetőség
    • Tréning programok
    • Versenyképes juttatási csomag (műszakpótlék)
    • Térítésmentes étkezés biztosítása a műszak alatt
    • Munkaruha és tisztíttatása
    • Dolgozói kedvezmények és programok
    • Bejárás támogatása vidéki munkavállalóknak

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1051 Budapest

Magyar és angol nyelvű önéletrajz