Siam Center Hungary Kft Széchenyi Gyógyfürdőben lévő üzletébe keres főállású

Recepcióst

júniusi kezdéssel!

Főbb feladatok:

  • Recepció napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Vendégelégedettség biztosítása magas minőségi elvárások alapján
  • Magyar- és angol nyelvű telefonok és e-mailek kezelése
  • Nyilvántartások vezetése, napi készletfogyások dokumentálása
  • Bejelentkezések, foglalások kezelése
  • Humán erőforrás beosztásának szervezése, optimalizálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Energikus személyiség, csapatszellem
  • Barátságos, készséges, vendégorientált fellépés
  • Precíz, alapos munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Nyitottság új ismeretek iránt, rugalmasság
  • Wellness-szálloda vagy spa területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Önálló és változatos feladatkör
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Napi szintű angol nyelvhasználati lehetőség
  • Havi munkarend: 13-15 nap, 10-12 órában

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodai recepciós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1146. Budapest, Állatkerti körút 11.

Fényképes önéletrajzzal a pozíció és a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk a jelentkezéseket.