SÁRVÁR-HÁZ Kft.

Recepciós

Főbb feladatok, munkák:

    Vendégek érkeztetése, regisztrálása;

    Szállodai foglalások nyomon követése, on-line foglalási rendszerek kezelése;

    Számlázás, pénzkezelés, ügyviteli feladatok;

    Értékesítési feladatok ellátása

    Telefonhívások fogadása

    Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás;

    A részleghez tartozó pénzügyi tranzakciók és készpénz forgalom ellenőrzése, elszámolások készítése;

    Koordinálja a szobaasszonyok munkáját, ellenőrzi munkavégzésüket

    Együtt dolgozik az étteremmel, segíti munkájukat a pontos étkezési listák leadásával

    Vendégpanaszok kezelése

    Ügyeleti feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Minimum középfokú végzettség

    Angol és némt nyelv kommunikációs szintű ismerete;

    Kiváló kommunikációs képesség, alkalmazkodóképesség;

    Terhelhetőség

    Önálló, precíz, gyors,megbízható munkavégzés;

    MS Office és internet felhasználói szintű ismerete;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Néhány éves szállodai, idegenforgalmi szakmai tapasztalat;

    További idegennyelv ismerete

Amit kínálunk:

    • Határozatlan idejű munkaszerződés;
    • Fix, hosszú távú munkahely;
    • Fiatalos csapat;
    • Korrekt munkavégzési feltételek;
    • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodai recepciós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

9600 Sárvár

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem küldje el magyar nyelvű fényépes önéletrajzát.