Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Jelenleg csapatunkat az alábbi tapasztalt szakemberrel szeretnénk bővíteni:

RECEPCIÓS

Feladatok:

  • vendégek, alkalmazottak, VIP vendégek be- és kijelentkeztetése (belépőkártyák és belépési engedélyek kezelése),
  • be- és kivihető adathordozók és eszközök ellenőrzése engedélyek alapján, kísérő papírok kitöltése,
  • általános asszisztencia - nyilvántartások kezelése,
  • bejövő és kimenő hívások kezelése,
  • a biztonsági részleg munkájának segítése.

Elvárások:

  • legalább 1 év releváns (adminisztratív vagy recepción eltöltött) szakmai tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • kommunikációs szintű angolnyelv-tudás,
  • számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Excel/MS Office),
  • munkaidő vállalása munkanapokon 7-17-ig,
  • udvarias, ügyfélorientált, segítőkész személyiség,
  • precíz, pontos, munkájára igényes,
  • önálló, talpraesett személyiség.

Előnyt jelent:

  • érettségi vagy felsőfokú végzettség előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • korszerű munkakörnyezet,
  • fiatalos csapat,
  • korrekt bérezés,
  • béren kívüli juttatás csomag,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • szálláslehetőség a munkahely közelében,
  • üzemanyag-támogatás.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Göd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a “Jelentkezem” gomb megnyomásával.