Marosport Kft.
  • A

    a magyar sportruházati piac kiemelt szereplője, amely többek között olyan prémium márkák forgalmazója, mint a Columbia, Fundango, O'neill. Cégünk pályázatot hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

  • Recepciós-pénztáros

    Főbb feladatok, munkák:

      • számlázási feladatok
      • asszisztensi, adminisztrációs feladatok ellátása
      • recepció ellátása, ügyfelek és vendégek fogadása
      • bejövő és kimenő e-mailek, telefonok kezelése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office alkalmazások)
      • jó kommunikációs készség
      • pontos, precíz munkavégzés
      • érettségi
      • rugalmasság

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
      • kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • Fiatalos, dinamikus csapat, modern munkakörnyezet
      • Hosszú távú munkalehetőség
      • Stabil, megbízható munkahely
      • Éves bónusz
      • Cafeteria
      • Éves ruhakeret (évi 120.000 Ft)
      • Dolgozói vásárlási kedvezmény (50%-70%)
      • Vidéki munkavállalóknak 86%-os utazási költségtérítés Budapest közigazgatási határáig
      • Munkavállaló-barát szervezet
      • Egy műszakos munkarend
      • Bejelentett szerződéses munkaviszony az első naptól kezdve
      • Akár pár napon belül lehet kezdeni

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Recepciós
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1037 Budapest, Csillaghegyi út 15.

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképes önéletrajzát kérjük eljuttatni.