Budapest II. kerületébe recepciós munkatársat keresünk II. kerületi szépségápolási termékek kereskedelmével foglalkozó partnercégünk keres recepciós munkatársat.

Recepciós

Feladatok:

  • Partnerek és vendégek fogadása, regisztrálása
  • Telefonhívások kezelése, faxok, e-mailek fogadása
  • Postai ügyintézés, futároztatás
  • Dokumentumok adminisztrálása
  • Társosztályok támogatása, kimutatások készítése, kisebb szervezési feladatok

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Erős, legalább középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások (Excel, Word, Outlook) magabiztos használata
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül cafeteria juttatás
  • Kellemes légkör, dinamikus, fiatalos csapat
  • Biztos hátterű munkahely és multinacionális környezet
  • Szépségipar különböző ágazatainak megismerése
  • Munkaidő vagy napi 6 órában délelőtt, vagy 7 órában a délutáni időszakban

Munkáltató profilja:

    Szépségápolási termékek kereskedelmével foglalkozó partnercég

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.