Magyarország piacvezető építészeti tervező és mérnökszolgáltató cégcsoportja keres munkatársat

recepciós pozícióba.

Milyen feladatok várnak:

  • Ügyfelek fogadása
  • Telefonok kezelése, időpont egyeztetés, meetingek szervezése
  • Tárgyalók rendjének biztosítása, vendégek kiszolgálása, a tárgyalók foglalásainak menedzselése
  • Teakonyhák rendben tartása
  • Rendezvényszervezésben közreműködés
  • Postai küldemények, ajánlott levelek, csomagok adminisztrálása, átvétele és küldése
  • Irodaszerek, konyhai termékek rendelése, készlet kezelése
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása

Mit kérünk tőled:

  • Igényes megjelenés, dinamikus, mosolygós személyiség
  • Társalgási szintű szóbeli angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • Precizitás, önálló munkavégzés határozott fellépés, jó problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit mi nyújtunk számodra:

  • Együtt tudsz dolgozni egy összetartó csapattal
  • Jó hírnevű cég tagja leszel
  • Versenyképes juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1033 Hévízi út 3/a.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.