Sysco-Lux Kft.

Recepciós munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

    • vendégek személyes fogadása és kiszolgálása
    • iroda folyamatos tökéletes állapotának biztosítása
    • konyhai és irodaszerek rendelése
    • bejövő és kimenő levelek, csomagok kezelése (postázás, futárok rendelése)
    • együttműködés az irodaház bérlőivel
    • beérkező hívások kezelése, továbbítása
    • tárgyalók előkészítése, konyha rendben tartása, készletfigyelés (hiány esetén rendelések egyeztetése az irodavezetéssel)
    • számlázás és általános adminisztrációs feladatok elvégzése
    • a recepció zavartalan működésének biztosítása
    • ad-doc támogatás (szkennelés, iratfűzés)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
    • pontos, lelkiismeretes és megbízható vagy
    • igényes, ápolt a megjelenésed
    • kedves, pozitív a hozzáállásod
    • jó kommunikációs képességgel rendelkezel
    • felhasználói szintű a számítógépes ismereted (MS Office)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • recepciós munkakörben szerzett tapasztalat
    • társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • vidám légkör, fiatal csapat
    • munkavégzés egy új irodaházban, modern munkakörnyezetben
    • tapasztalatszerzés egy dinamikusan fejlődő cégnél
    • stabil, bejelentett munkaviszony

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Táborhegyi út

Kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel.