Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Recepciós munkatárs

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója,
ellátásszervezője és biztosítója.

Folyamatosan bővülő
sikeres magyarországi csapatunkba keresünk

Recepciós munkatársakat

teljes és részmunkaidőben (6 és 8 órában)

Feladatok:

  • Egészségközpontunkba beérkező vendégek üdvözlése, fogadása, eligazítása, valamint informálása a vizsgálatokkal kapcsolatban
  • Időpont egyeztetések és rögzítések
  • A munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása

Munkavégzés helye:

Budapest, VI. kerület

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, Felsőfokú végzettség előny
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Nagyfokú önállóság és problémamegoldás
  • Kiváló kommunikációs készség, stressztűrő képesség

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkát
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és lehetőségeit
  • Korrekt, versenyképes jövedelmet

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük, küldje az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva. Kérjük jelentkezésében azt is tüntesse fel, hogy a hat, vagy a nyolc órás pozícióra kíván jelentkezni.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Recepciós munkatárs
  • Rövid pozíció név: Recepciós munkatárs
  • Hirdető cég: Medicover Egészségközpont Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: VI. kerület
  • Feladatok: Egészségközpontunkba beérkező vendégek üdvözlése, fogadása, eligazítása, valamint informálása a vizsgálatokkal kapcsolatban Időpont egyeztetések és rögzítések A munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
  • Elvárások: Minimum középfokú végzettség, Felsőfokú végzettség előny Középfokú angol nyelvtudás Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office) Ügyfélorientált attitűd Nagyfokú önállóság és problémamegoldás Kiváló kommunikációs készség, stressztűrő képesség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 6 óra
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-13
Állás, munka még: Medicover Egészségközpont Zrt.>