Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A GRAPHISOFT SE egy magyar alapítású nemzetközi szoftverfejlesztő cég. Fő termékünk az ARCHICAD háromdimenziós építészeti tervezőszoftver, ami piacvezető újításaival és szakmai megoldásaival több, mint 200 000 építész tervező munkáját segíti világszerte. A GRAPHISOFT az évek folyamán a világ egyik piacvezető 3D-s építészeti szoftvert gyártó cégévé fejlődött. Összetartó csapatunk az ugyancsak vonzó és méltán elismert Graphisoft Parkban dolgozik. Jelenleg új kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:

Recepciós Munkatárs

A feladatkör:

  • Beérkező telefonok kezelése magyar és angol nyelven
  • Vendégek, látogatók fogadása
  • Rendezvények, megbeszélések szervezésében való segítségnyújtás
  • Szervezet működésével kapcsolatos ügyintézés
  • Bejövő-kimenő postai és futár küldemények kezelése
  • Adminisztratív feladatok, iktatás, archiválás, nyilvántartások kezelése
  • Egyéb ad-hoc feladatok ellátása

Téged keresünk, ha:

  • Nagy önállósággal dolgozol
  • Könnyen teremtesz kapcsolatot, közvetlen vagy
  • Célratörően kommunikálsz
  • Precizitásra törekszel, figyelsz a részletekre
  • Gyorsan tanulsz, jól szűröd le a lényeget
  • Mindig a megoldást keresed
  • Folyékonyan használod az angolt írásban és szóban (legalább középfok)
  • 1-3 év tapasztalattal rendelkezel hasonló pozícióban
  • MS Office ismereted naprakész

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1031 Záhony utca 7.

Ha szívesen csatlakoznál hozzánk, küldd el szakmai életrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Recepciós Munkatárs
  • Rövid pozíció név: Recepciós munkatárs
  • Hirdető cég: Graphisoft SE
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: III. kerület
  • Feladatok: Beérkező telefonok kezelése magyar és angol nyelven Vendégek, látogatók fogadása Rendezvények, megbeszélések szervezésében való segítségnyújtás Szervezet működésével kapcsolatos ügyintézés Bejövő-kimenő postai és futár küldemények kezelése Adminisztratív feladatok, iktatás, archiválás, nyilvántartások kezelése Egyéb ad-hoc feladatok ellátása
  • Elvárások: Nagy önállósággal dolgozol Könnyen teremtesz kapcsolatot, közvetlen vagy Célratörően kommunikálsz Precizitásra törekszel, figyelsz a részletekre Gyorsan tanulsz, jól szűröd le a lényeget Mindig a megoldást keresed Folyékonyan használod az angolt írásban és szóban (legalább középfok) 1-3 év tapasztalattal rendelkezel hasonló pozícióban MS Office ismereted naprakész
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-18
  • Lejárati dátum: 2018-08-01
Állás, munka még: Graphisoft SE>