Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
partnercégünk számára keresünk azonnali kezdéssel

recepciós

munkatársat

Feladatok:

  • általános irodai/adminisztratív feladatok ellátására
  • iktatás, postázás előkészítés (előny, ha ebben van tapasztalata),
  • bejövő és kimenő hívások kezelése/lebonyolítása,
  • irattárazás kisebb súlyú anyagmozgatással,
  • fénymásolás és szkennelés,
  • ügyfelek fogadása, irodaszer rendelés,

Elvárások:

  • Jól terhelhető,
  • legalább középfokú angol nyelvtudás (más nyelv ismerete előny)
  • gazdasági beállítottságú/végzettség,
  • kiválóan kommunikáló, extrovertált, csapatjátékos, proaktív, önálló, határozott megjelenés

Munkaidő:

    Teljes munkaidő, heti 40 órára, fél órás ebédidővel (8-16.30 között)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Szakmai önéletrajz, motivációs levél beküldésével bérigény megjelölésével, a „rec01” jeligére(Engedélyszám: 5403-3/2010-5100-776).

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Recepciós
  • Rövid pozíció név: Recepciós
  • Hirdető cég: MŰISZ HOLDING Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: általános irodai/adminisztratív feladatok ellátására iktatás, postázás előkészítés (előny, ha ebben van tapasztalata), bejövő és kimenő hívások kezelése/lebonyolítása, irattárazás kisebb súlyú anyagmozgatással, fénymásolás és szkennelés, ügyfelek fogadása, irodaszer rendelés,
  • Elvárások: Jól terhelhető, legalább középfokú angol nyelvtudás (más nyelv ismerete előny) gazdasági beállítottságú/végzettség, kiválóan kommunikáló, extrovertált, csapatjátékos, proaktív, önálló, határozott megjelenés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-12
Állás, munka még: MŰISZ HOLDING Kft.>